Nejlepší účesy pro děti

barevné designové ponožky

Pokud si myslíte, že je výběr účesu pro dítě snadný, pak jste na omylu. většina dětí totiž dříve či později začne vyjadřovat své názory a vybrat tak účes, který by se mu líbit, je čím dál složitější. Dnes se proto podíváme, jaké jsou aktuální účesové trendy co se týče malých dětí. Načerpejte inspiraci a dopřejte svému potomkovi atraktivní účes na letní sezonu.

barevné designové ponožky

little-boy-1474181

Zdroj: freeimages.com

Účesy pro dívky

Většina dívek má delší vlasy, což nabízí pestrou škálu možných účesů a sestřihů. Bohužel jsou ale dětské vlásky ještě mnohdy velmi jemné, a proto některé účesy nepřipadají vůbec v úvahu. Stejně tak se nedoporučuje barvení vlasů tak malým dětem, i když to některé z nich vyžadují. Pozor také na dětské rozmary, kdy chce dítě jeden den vlasy rapidně zkrátit a druhý den svého rozhodnutí lituje. Ať se tedy vaše dítě rozhodne pro jakýkoliv účes, vždy si o něm s ním povídejte delší dobu. vysvětlete mu, že se jedná o dlouhodobou změnu a chvilku pak potrvá, dokud vlasy znovu dorostou. je lepší věnovat více času výběru toho pravého účesu a délky vlasů, než pak změn litovat společně s dítětem. Dívky raději pochopitelně vlasy delší, na kterých mohou nosit různé vlasové ozdoby – od sponek, čelenek až po barevné gumičky.

Účesy pro chlapce

Chlapci v tomto ohledu nejsou tolik nároční jako dívky, ale pochopitelně i zde se najdou výjimky. Většinou je dobré volit kratší sestřih, který je obzvlášť v létě skvělou volbou a chlapci jej velmi ocení. Moderní doba se ale také hlásí o slovo i u malých dětí, takže nejsou ničím neobvyklým ani z části vyholené hlavy po stranách či případně s vyholeným vzorem. Zde už záleží na vkusu vašeho dítěte a na tom, jak dalece mu dovolíte o svém účesu rozhodovat. Vždy je třeba vzít v potaz to, že dětské rozmary se musí ne vždy zohledňovat.

  • barevné designové ponožky
  • Související články: