Dlouhé vlasy aneb kouzlo samo o sobě


Muže dokáže na ženě upoutat cokoliv. K nejčastějším částem to jsou právě vlasy. Zvlášť v momentě, kdy je žena umí používat jako svou zbraň. Ženské zbraně jsou vůbec tím nejlepším lákadlem pro každého muže. Pokud se však bavíme čistě jen o vlasech, víte, jaké vlasy byste měla mít, aby po nich muž toužil? Muži touží jinými slovy především o delších vlasech. Právě ty dokážou na sebe strhnout největší pozornost. Proč tomu tak je?


Dlouhé vlasy aneb kouzlo samo o sobě


Dlouhé vlasy jsou tím největším lákadlem pro každého muže, jak jste si již mohli všimnout v předchozím odstavci. Je to zapříčiněno především tím, že tomu tak bylo i v minulosti. Ženy nosily dlouhé vlasy, ze kterých si dokázaly snáz udělat všelijaké zajímavé a krásné účesy. Mimo jiné většina mužů v různých statistikách odpověděla, že mají rádi, když ženy nosí vlasy rozpuštěné nebo v překrásném účesu, o kterém jsme se rovněž zmínili. Tyto důvody však nejsou jedinými, proč se muži přiklání k delším vlasům.

Dlouhé vlasy aneb kouzlo samo o sobě


Dalším důvodem je jakási ženskost. Podle mužů ženy, které mají krátké vlasy nedokážou využívat zbraně v takovém měřítku, jako ženy s dlouhými vlasy. Svým způsobem pak mohou působit více mužsky. To se následně nemusí líbit mužům. Ti chtějí vedle sebe partnerku neboli ženu, která se umí nejenom hezky obléknout, ale i připravit, a to včetně samotných vlasů. Podle odborníků se jedná o psychologický blok. Muži mají ve svých hlavách zainteresováno, že ženy musí mít pouze dlouhé vlasy.


Profese mluví za své!


Další faktor, proč se mužům líbí dlouhé vlasy spočívá v sebedůvěře a dominanci. Představte si vysoce postavenou ženu v karierním růstu. Pokud si dokážete tuto situaci představit, pak jistě víte, že většina těchto žen má tatkéž dlouhé vlasy. Pouze v pár procentech se setkáte se ženou, která by měla krátké vlasy a byla v profesi vysoce postavená. Mnoho žen může tento fakt označit za mírnou diskriminaci. Na druhou stranu jde o dobu, která určuje jakási pravidla.