Jak kouzlit s dlouhými vlasy


Dlouhé vlasy se dají upravit několika způsoby. Pokud máte pocit, že žijete ve stereotypu, pak je potřeba se zaměřit na změnu. Ta se může týkat i maličkostí. Stačí jen vědět, čeho by se změna měla týkat. Jednou z možností je zaměření se na vlasy. Právě vlasy vám mohou projasnit den. Většina žen si myslí, že na účesu nebo změně vlasu nezáleží. Pravda je však v opačném názoru. I takto malá změna vás může vyzdvihnout opět směrem nahoru. Víte, co dělat ve chvíli, kdy chcete změnu, ale připadá vám, že je obtížné, protože máte dlouhé vlasy? Poradíme vám!

Chcete změnu? Poradíme vám!

Změn existuje opravdu spoustu. Zvlášť ve chvíli, kdy máte skutečně dlouhé vlasy. Můžete s nimi prakticky kouzlit. Je to zapříčiněno tím, že se vám otevírají zajímavé možnosti a účesy, kterých byste s krátkými vlasy nedokázali. Bude tedy záležet na vás, pro jakou změnu se v konečném důsledku rozhodnete. První změnou je ofina. Možná si říkáte, že se vám budou kolemjdoucí lidé smát, ale uděláte-li ji správně, pak bezpochyby zabodujete. Ofina se vrací do módy a nabízí neskutečné množství řešení. Účesu s ofinou je rovněž celá řada. Jen musíte vybrat ten, který vám bude sedět.

Kouzlení s dlouhými vlasy

Na ofinu má vliv i váš obličej. Ne každý účes bude ten správný pro vás. Bohužel je to o testování. Věřte nám však, že jakmile naleznete ten správný účes s ofinou, nebudete chtít nosit nic jiného. Ženy nosí často vlasy buď to v culíku nebo rozpuštěné. Vyzkoušela jste někdy drdol? I ten může být originální, pokud ho budete umět udělat. Drdol je podobně, jako ofina módním trendem v posledních letech. Neskrývejte do něho všechny prameny vlasu. Zkuste si s účesem více pohrát. Zatímco větší část vlasu dáte do drdolu, snažte se přední část vlasu zvlnit. Ve finále vám z toho vznikne krásný účes.

Sáhnout lze ovšem i po doplňcích

Jestliže se nechcete zaměřovat na nové účesy, můžete vyzkoušet i doplňky. Ty dokážou vašemu účesu dodat tu správnou šťávu. Kromě toho se za vámi budou poté otáčet jak muži, tak i ostatní ženy, protože na vás uvidí něco nového, na co svým způsobem ony samy neměly doposud odvahu.