Jak vybrat kadeřnický salón?


V dnešní době konkurenčních společností je obtížné najít tu správnou kadeřnici nebo rovnou kadeřnický salón. Existuje sice několik pravidel, podle kterých byste se měla řídit, ale na druhou stranu, co když dokážete najít i kvalitnější a lepší kadeřnici, o které jste doposud neslyšela? Ne každá má totiž internetové stránky nebo propracovanou propagaci, aby byla vidět. Ano, internet je dnes skvělým pomocníkem, ale na co se ještě dá zaměřit pro maximálně spokojený výběr?


Recenze a reference jsou na prvním místě


Není pochyb o tom, že recenze a reference dnes dělají hodně. Přiznejme si, že v momentě, kdy se o člověku nebo firmě dozvíme, že nehraje podle férových pravidel, s největší pravděpodobností odejdeme. Danou firmu nebo člověka už v budoucnu nenavštívíte. To stejné platí ve chvíli, kdy si čteme na internetových portálech negativní hodnocení. Jestliže firma nebo jedinec má většinu svých referencí negativních, nenavštívíme ho, protože nebudeme riskovat, že jeho práce nebude odvedena tak, jak jsme chtěli.

Výběr kadeřnického salónu není jednoduchý


Na druhou stranu je možnost, že se na reference a recenze cizích salónu a kadeřnic nepodíváme. Je to například v případě, kdy dostaneme doporučení od své kamarádky nebo rodiny. Doporučení blízké osoby totiž dokáže porazit jakoukoliv pozitivní recenzi nebo referenci z internetu. Osoba, která vám předává kontakt už daný salón nebo kadeřnici navštívila. Dalo by se tak říct, že má s ním už určitý vztah, který může snáz přenést na vás. Co ale bude hrát ještě v roli při výběru kadeřnického salónu?


Lokalita, cena, hygiena a přístup


Každý se stává v moderní době pohodlný, a tak je lokalita rovněž zařazena do důležitých faktorů při výběru správného kadeřnictví. Pokud se ale v blízkosti vašeho bydliště nenachází profesionální kadeřnictví, nemáte následně problém si pro služby dojíždět i několik kilometrů. Dále je důležitým faktorem cena. Ačkoliv za kvalitu si člověk musí připlatit. Cena se bude odvíjet i od samotného přístupu a služeb. Nabídnou vám v kadeřnictví masáž hlavy, umytí a poté i vynikající kávu?


Pak jistě pochopíte, že se cena nemůže rovnat klasickému střihu. Na závěr je podstatné i prostředí a hygiena. Má kadeřnický salón perfektně uklizeno? Dbá na hygienické požadavky svých klientů?