Jaké náušnice zvolit podle účesu


Náušnice jsou krásným doplňkem, se kterým můžete ozvláštnit nejen váš outfit, ale i skvěle podtrhnout vybraný účes. Náušnice si nejčastěji vybíráme podle tvaru obličeje, přitom účes je také důležitým faktorem, který může ovlivnit výběr náušnic. Připravili jsme pro vás několik osvědčených tipů a kombinací.

Rozpuštěné vlasy

Pokud nosíte ráda rozpuštěné vlasy, určitě oceníte náušnice, které vyniknou i v té největší záplavě dlouhých vln. Pro takové účesy jsou nejvhodnější lustrové stříbrné náušnice plné kamínků a jiných ozdobných prvků. Pokud zvolíte visací typ náušnic, pozor na jejich délku, jinak se vám vlasy mohou do náušnic nepříjemně zamotávat.

Náušnice k účesům1_obrazek2

Culíky a copy

Jemné copánky a culíky skvěle doplňují šperky, jakými jsou lustrové náušnice nebo náušnice ve tvaru kapek. Výhodou těchto účesů totiž je, že se vám vlasy nemohou zachytit do náušnic, takže můžeme experimentovat s velkými a odvážnými kousky náušnic.

účesy a náušnice

1_obrazek4

 

 

 

Vyčesané vlasy

Milovnice vyčesaných vlasů nemohou vynechat okouzlující visací náušnice, které krásně orámují vaši tvář. Tyto typy náušnic také krásně zvýrazní vaše oči. Další výhodou je, že visací náušnice se nacházejí v nesčetném množství variant, od zlatých náušnic až po platinové, takže je skutečně z něco vybírat.

náušnicenáušnice pro vyčesané vlasy

Drdoly a drdůlky

Elegantní účesy jakými jsou drdoly, skvěle doplníte sofistikovanými visacími náušnicemi. Visací náušnice se stejně jako drdoly hodí skoro ke všem tvarům obličejů. Pokud chcete drdol ozvláštnit rozpuštěným pramínkem vlasů, visací náušnice kratší délky jsou i v takovém případě skvělou volbou.

kombinace náušnic a účesuobrazek8

Postranní cop

Majitelky dlouhých vlasů mohou experimentovat i s obyčejnými culíky a copy. Jakmile je totiž spletete na jednu stranu, hned originálně vystoupíte z davu. Můžete k nim zkombinovat kruhové náušnice. Pokud však chcete s tímto odvážnějším účesem vyrazit do formálnější společnosti, zvolte spíše decentní šperky, jakými jsou například peckové náušnice.

zlaté náušnice obrazek10

Napůl vyčesané

U složitějších účesů, jakými jsou například napůl vyčesané drdoly orámované rozpuštěnými vlasy, zvolte raději decentní náušnice. Těmi mohou být například peckové náušnice. Tyto typy účesů vypadají nápaditě a romanticky i bez jakýchkoli náušnic.