Kartáč Tangle Tezer, pomocník pro krásnou a lesklou hřívu vlasů


Novinkou v kadeřnické tvorbě je profesionální kartáč tangle tezer. Doporučují ho přední stylisté. Neměl by chybět ve výbavě dobrého kadeřnického salónu. Jak tento kartáč vypadá a v čem spočívá jeho dokonalost?

 

Speciální štětiny nepoškozují strukturu

Tangle tezer je menší širší kartáč, jehož rukojeť se svým tvarem a šířkou vzdáleně podobá počítačové myši. Kartáč vytvořil zkušený proslulý kadeřník Shaun P., který češe některé celebrity. Mnohé z nich mají jemné vlasy, které se často zacuchávají. Právě proto Shaun hledal nástroj, který by vlasy při rozčesávání zbytečně neničil. Podařilo se mu vytvořit kartáč, který je ideální na uchopení do ruky a navíc je vybavený speciálními štětinami. Ty jsou rozvržené po celé ploše kartáče a mají schopnost ohnout se za zacuchaným místem ve vlasech. Díky tomu nedochází při česání jemných vlasů k jejich nevratnému poškození. Štětiny na kartáči jsou blízko sebe a při projíždění kšticí uhlazují vnější vrstvu vlasové kutikuly (nebuněčné vrstvy pokrývající povrch vlasu. Tato vrstva poskytuje vlasu ochranu). Díky tomu zůstávají vlasy lesklé a nenaruší se jejich povrch.

Koupit Tangle Tezer

tangle teezer

Vynikající vlastnosti pro zdravou kštici

Přelomová novinka v kadeřnictví má mnoho výhod. Především můžete během krátké doby velmi jemným způsobem rozčesat i velmi zacuchané vlasy. Kartáč tangle tezer se díky svému anatomickému tvaru vynikajícím způsobem drží v ruce, takže vás nebude bolet zápěstí ani po delším česání. Můžete česat vlasy jak před foukáním, tak i během něho nebo po něm. Kartáč lze použít jak na mokré, tak i na suché vlasy. Můžete ho snadno upotřebit na různé typy i délky vlasů a to včetně vlasů uměle prodlužovaných. Výborně se s ním češou neposlušné dětské vlásky. Díky vynikajícím vlastnostem svých štětin umí zabránit zbytečnému třepení a lámání vlasů. Uhlazováním zároveň podporuje lesk a pevnost vlasů. Proto si pořiďte tento kartáč i domů. Při jeho pravidelném používání poznáte rozdíl v kvalitě svých vlasů.