Když vaše vlasy potřebují změnu


Nebaví vás už váš současný účes a cítíte, že to potřebuje změnu? Na co tedy ještě čekáte? Vyrazte do prvního kadeřnictví a dopřejte svým vlasům nový účes, který si zaslouží. I malá změna dokáže udělat zázraky.

ID-100105188

Zkracujte a tvarujte

Největší výhodu pochopitelně mají ti z vás, kteří se mohou pyšnit dlouhou a hustou hřívou. S takovými vlasy se totiž dá dělat celá řada věcí a změn, což je ale na druhou stranu pro někoho značná nevýhoda, protože neví, pro jakou změnu se rozhodnout. Vždy ale nic nezkazíte tím, že vlasům zkrátíte jejich délku, čímž se zbavíte i roztřepených konečků. Změnu vizáže udělá i drobné pozměnění tvaru vlasů, například změna strany pěšinky, jiný způsob česání ofiny a podobně. Posaďte se před zrcadlo a vyzkoušejte si, jaké současné trendy byste mohli svým vlasům dopřát. Pokud se ale cítíte opravdu v koncích a nenapadá vás žádná změna, pro kterou byste se mohli rozhodnout, nechejte si doporučit nový sestřih od kadeřnice.

Změňte účes

Nechce se vám stříhat vlasy, ale nějakou změnu by to přeci jen chtělo? Pak stačí změnit účes a to zásadním způsobem. Vyzkoušejte si například, jak by vašim rovných vlasům slušely vlnky nebo naopak jak by zvlněné vlasy vypadaly, když je vyrovnáte pomocí žehličky. Sáhnout můžete i po barvách na vlasy, které dokáží způsobit opravdu velké vlasové změny. Najděte si barvu, která vám bude slušet nejvíce a nebojte se změn, které s ní přijdou.