Krátké účesy zkrátka letí


Máte řídké vlasy nebo jen nechcete čekat, až vám narostou do patřičné délky? To vůbec nevadí, právě naopak. Účesy pro krátké vlasy jsou neustále velmi oblíbené a to nejen z pánského pohledu, ale rovněž i mezi celebritami první jakosti. Přijměte naší pozvánku na virtuální prohlídku nejznámějších osobností, které nedají na krátké účesy dopustit.

Mezi první v řadě se dostává známá herečka Carey Hannah Mulligan, kterou můžete znát z filmu Drive nebo Veřejní nepřátelé. Právě ona se stala společně se svou kolegyní Kirsten Dunst sex symbolem, ve kterém sehrávají hlavní roli krátké sestřihy.

 

Kristen Dunst (autor: marieclaire)

O krátkých vlasech se všeobecně ví, že dokážou omladit i o několik let. Právě z těchto důvodů se doporučují tyto účesy všem ženám v postupujícím věku, které touží po mladistvém vzhledu,  pro dámy s poněkud kulatějšími rysy a těm, kterým objetí dlouhých loken zkrátka nesedí. U krátkých účesů si za žádných okolností nemusíte dělat starosti s výběrem barvy, pro krátký sestřih je vhodná téměř každá. Záleží pouze na vašem vlastním pocitu. Jednu malou radu vám však dáme. Vyhýbejte se barvě zrzavé.

Ještě než se rozhodnete pro tento sexy look, tak se ujistěte, že jste na tuto proměnu připravená. S novým vzhledem přicházejí i nové metody líčení a obnova šatníku. Účesy jako je krátký sestřih jsou dokonalou proměnou. Na druhou stranu jde o odvážný krok, který se nemusí vždy povést.

 

Rihanna (autor: marieclaire)

 

Emma Watson (autor: marieclaire)

 

 

Doporučujeme – krátké vlasy řádně hydratujte za pomocí masek nebo oleje. Nezapomeňte, že krátký účes podléhá dynamickému růstu, takže častěji kontrolujte barvu. Proto se doporučují šampóny a kondicionéry zabraňující vymývání barvy.

Audrey Tautou (autor: marieclaire)

Agyness Deyn (autor: marieclaire)

Vyvarujte se tužidlům a lakům. Raději sáhněte po stylingovém krému. Pro rozčesání zvolte kvalitní kartáč ze štětinek divočáka, jelikož klasický hřeben nestačí.

Pár tipů na závěr – účesy pro krátké vlasy, které zvládnete i vy

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zohMe00V1XQ[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ad9VpSJ7Vi0[/youtube]