Moderní pánské účesy


Pánové mají také své tajné představy o plnohodnotné kráse, která je vyzdvihne nad ostatní samce. Moderní účesy nepatří pouze do kategorie dámského odvětví. Pokud se podíváme na tuto oblast, zjistíme, že se zde nachází ohromné množství zajímavých střihů a variant.

pánské účesy

Je pravdou, že péče o ně a samotná realizace nespadá do obtížného světa střihu, tedy za předpokladu, že nejde o extravagantní kousek. Pánské vlasy rostou mnohem rychleji, než ty dámské. V mladším věku vykazují mnohem lepší stabilitu a ve většině případů i hustotu. Mladá generace pánů je na svůj vzhled velmi háklivá, proto je těžké nalézt někoho, kdo by z práh svého domu nevyrazil nagelovaný jako Guttenberg nebo s ležérním stylem v podobě Johnyho Deepa. Rovněž je stále velkým hitem krátký sestřih jako vlastní George Clooney. Nakonec nesmíme opomenout na vyhledávané variace ze škatulky účesy s ofinou.

S pánským účesem si nechte poradit

Ti z vás, co se snažíte o pánský účes s moderním nádechem ve vlastní koupelně, zkuste vyrazit za profesionálním stylistou. Nakonec se možná budete divit tomu, co všechno se dá s vlasovým porostem vytvořit. Stejně tak vám kadeřník poradí, jaký sestřih je pro váš obličej ten nejlepší.

Péče o pánské účesy není nikterak náročnou záležitostí. Dokonce by se v mnohých případech dalo říci, že stačí několik prohrábnutí a dílo je dokonáno. Praktičnost je mužům v tomto ohledu dána od přírody. Na vlasy bez tak používají voňavou značku sprchového gelu, kterým se ovoní v celé své šíři.

Doporučujeme – používejte na vlasy raději speciální značku šampónu. Pánský účes potřebuje láskyplnou péči. Shower gely obsahují vysušující saponáty, proto je raději ponechte pouze na tělo nebo vyhledejte přírodní kosmetiku. Pro jemné vlasy vyhledejte šampón objemový a pro husté vlny zase řidší šampón.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ls6y57KQYM[/youtube]