Moderní účesy pro krátké vlasy


V posledních letech se stále častěji setkáváme se zvýšeným zájmem kratší sestřihy. Účesy pro krátké vlasy v roce 2013 jsou vyhledávaným pojmem a to nejen ve virtuálním světě, ale rovněž i v kadeřnických salónech. Inspirativních nápadů není nikdy dost.I když se to zdá málo pravděpodobné, krátké vlasy nabízejí velké množství možností, jak během chvíle změnit svůj vzhled k nepoznání. Některým ženám tento trendy sestřih opravdu sluší, možná spadáte do této kategorie také.

Zejména pokud patříte mezi drobné štíhlé postavy, měli byste se nad změnou svého sestřihu vážně zamyslet. Určitě vám v rozhodování napomůže i naše fotogalerie účesů pro krátké vlasy a několik zajímavých tipů.  Tento druh sestřihu sluší nejvíce ženám s oválným obličejem. Vyvarujte se ho však za předpokladu, že máte problematickou pleť. Zároveň se budete muset zaměřit na výraznější líčení.

 

Velmi krátké vlasy

Tento typ sestřihu je vhodný pro drobné ženy s notnou dávkou odvahy, které mají smysl pro eleganci a styl. Určitě oceníte praktičnost při každodenní letmé úpravě. Na vlasy vám bohatě vystačí trocha tužidla nebo vosku.

Krátké účesy rozcuch

Moderní střapatý rozcuch je z aktuálního hlediska nejžádanější variantou. Konečky se vždy vytáčejí směrem ven s formováním do všech stran. Pro docílení takového vzhledu nesmíte za žádných okolností vyfoukávat fénem směrem dovnitř. V tomto případě je údržba a péče a vzhled trochu náročnější.

 

Krátké vlasy s ofinou

Ofina dokáže zásadním způsobem ovlivnit celkový vzhled účesu, proto s ní opatrně. V současné době jsou oblíbené šikmo střižené. Vyvarujte se staromódní pěšince uprostřed nebo rovně střižené ofiny.

 

Kudrnaté vlasy

Ženy s kudrnatými vlasy nemusí zoufat, i pro ně se zde nalézá řešení. Krátké účesy v tomto vlnitém stylu mají své specifické kouzlo. Podívejte se sami na fotky účesů krátkých vlasů pro rok 2013 níže.

 

Doporučujeme Pokud máte bohatou kštici po ramena a přemýšlíte o krátkém sestřihu, postupujte pozvolna a raději si nechte zkrátit účes na několikrát. Vždy, jakmile si přivyknete na délku, zajděte ke kadeřnici znovu.

Fotogalerie krátkých sestřihů

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-xluy5ocdG4[/youtube]