Nový vlasový trend podle celebrit


Celebrity jsou známé svými módními výstřelky, a tak se není ani čemu divit, že přichází s bláznivými nápady i co se vlasů a účesových trendů týče. Zatím poslední novinka, který hýbe světem, už dokázala změnit účesy celé řady slavných osobností a kdo ví – třeba se zalíbí i vám a budete si ji chtít zkusit také.

sam-close-up-1239138

Zdroj: freeimages.com

Pravidelnost vlasové linie

A co je vlastně tím zázrakem, o kterém se teď tolik mluví? Nejde o nich jiného, než o pravidelnost vlasové linie, tedy místa, kde de vlasy setkávají s pokožkou, konkrétně u ofiny. Možná to bude znít zvláštně, ale malý kosmetický zákrok, který se postará o to, aby byly linie rovné, dokáže proměnit mnoho. Předně obličej vypadá esteticky lépe, působí čistěji a pravidelně, čelo se tváří být vyšší. To je přesně ten důvod, proč mnoho celebrit tuto metodu úpravy účesu podstupuje. A kdo se například může pyšnit takovým účesem, respektive pravidelnou vlasovou linií? Tak například sestry Kardashianovy jsou stále osobami udávajícími nové trendy a není tomu jinak ani ve světě účesu. Rozhodně ale nejsou prvními, kdo s touto metodou přišel, jelikož ji praktikovala i Marilyn Monroe a nepochybně celá řada dalších celebrit.

Jak na to?

Pokud jste i vy zatoužili po pravidelné vlasové linii, rozhodně nedoporučujeme se do práce pouštět samy. Lépe bude, když zavítáte přímo ke kadeřnici nebo alespoň kamarádce, které lépe zastřihne, případně depiluje přebývající jemné chloupky v obličeji, čímž zarovná vlasovou linii, tak jak si přejete. Nejčastěji se používá depilační vosk, což je sice bolestivější metoda, ale o to déle pak úprava vydrží.