Okouzlující svatební účesy


Ať už jsou předmětem našeho zájmu účesy na polodlouhé vlasy nebo krátké, musí být svatební účesy dokonalé a plné inspirativních nápadů pro ostatní přítomné dámy. Nikdo teď neříká, že by se snad nevěsta měla stát objektem extravagantního až odvážného sestřihu, právě naopak. Přirozený vzhled a decentní vlasová úprava je z aktuálního hlediska nejžádanějším stylem.

Svatební účes je dobré si nechat vykouzlit několik týdnů před svatbou. Určitě to nenechávejte na poslední chvíli. Mohlo by se stát, že s výsledkem nebudete spokojená a průšvih je na světě. Uvědomte si, že tento mimořádný den, se již v životě nemusí nikdy opakovat, proto dbejte na preciznost a dokonalou přípravu. Pojďme se společně podívat na svatební účesy pro různé typy délek vlasů. Pro každý druh se hodí zcela jiný. Udělejte si obrázek o trendech v této oblasti ještě dnes.

Svatební účesy pro krátké vlasy

Pokud nejste spokojeni s délkou vlasů, můžete je obohatit vhodným příčeskem. Požádejte svou kadeřnici, aby vám v tomto směru více poradila a vyzkoušela některé varianty. Určitě to však neberte jako nutnost. Krátké vlasy nevěstě sluší zvláště pak, když do svého looku zakomponuje ozdobné květiny, sponky nebo čelenky.

Svatební účesy pro polodlouhé vlasy

V této oblasti se meze nekladou. Polodlouhé vlasy jsou nejvděčnějším tématem jak pro samotné nevěsty, tak i kadeřníka. Právě zde se otevírá možnost k mnoha inspirativním nápadům. Mikáda a delší sestřihy můžete sepnout ke straně. Rovněž můžete nalézt zalíbení v pokládané vlně. Vyzkoušejte podtrhnout celkový efekt francouzskou síťkou nebo decentním kloboučkem.

Svatební účesy pro dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy z pochopitelného důvodu nabízejí nejvíce variant účesů. Ne zřídka se setkáváme z vyčesávánými drdoly v nichž jsou propletené květiny, členky a další obdobně laděné ozdoby. Vlasy můžete rovněž nechat rozpuštěné s dlouhými loknami. Také nic nezkazíte s nažehleným stylem. Do specifičtějších kreací se pouštějte jen za předpokladu, pokud chcete mít na hlavě závoj či korunku.

Podívejte se na galerii fotografií svatebních účesů

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l-JgYt7kl3o[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cGsx2f822fs[/youtube]