Po stopách svatebních účesů


Blíží se výjimečný den plný romantických pohledů a rozkošné atmosféry? Máte už téměř všechno připravené a sladěné do naprosté dokonalosti, jen vám chybí ideální úprava vašich vlasů? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, nezoufejte a podívejte se, jaké svatební účesy letí v roce 2013. Rovněž si poukážeme, jak své vlasy připravit a čemu se případně vyhnout. Vše musí být dokonalé, prohlížení časopisů, rozpravy s kamarádky. To vše k výběru účesu neodmyslitelně patří.

Svatební účesy přizpůsobujeme především šatům a případným doplňkům. Pokud tedy ještě nemáte vybraný šat, ani se nepokoušejte o výběr vhodného účesu. Rovněž se musíte opřít o svůj dámský instinkt. Vy sama víte nejlépe, v čem se cítíte dobře a naopak. Nikdy nedávejte na rady svých přátel proti své vůli. Poslední roky poukazují na stále se stupňující trend, který se navrací k přirozené kráse nevěsty. Vsadit můžete na rozpuštěné vlasy vyžehlené do rovna, i na mírně dovlněný styl. Především se vyvarujte uměle nazdobenému drdolu a čelence. Pokud se vám drdol líbí, nechte si na hlavě vykouzlit jednoduchou a uhlazenou variaci.

Na mola zámeckých parků a honosných sálů se v těchto letech navrací přirozená krása, ženskost, romantika a elegance. Nezáleží na tom, jestli hledáte účesy pro dlouhé vlasy nebo ty krátké. V každé oblasti se nachází nepřeberné množství inspirativních nápadů.

Sexy nevěsta

Chcete být opravdu krásná až lehce vyzývavá? Máme pro vás skvělý typ, jak si zachovat přirozenou krásu a navíc působit sexy. Vždy se hledí na prostředí, kde se svatba odehrává a typ obličeje se stylem šatů. Zdobené svatební šaty nebo vhodně zvolená komplikovaná krajka snese jednoduché drdoly, ale i romantické doplňky. U empírových střihů vyzkoušejte své vlasy natočit, nemusíte se obávat mírného zvýraznění živými květy. Ke korzetu a široké sukni se nejlépe vyjímají rozpuštěné i vyčesané vlasy. Uhlazený drdol sluší pouze nevěstám s pravidelně kulatým obličejem, dejte na to pozor.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bVQUdq7UoyU[/youtube]

Doporučujeme

Dlouhé vlasy – U této délky mohou nevěsty experimentovat s bohatým objemem nebo vlnami. Příjemně působí i ledabyle sepnutý účes v týle. Určitě se zkuste zaměřit na copy, které jsou velmi populární.

Polodlouhé vlasy  – U mikád volíme vlasy sepnuté ke straně nebo mírně navlněný styl. Určitě není k zahození prvorepublikový styl pokládané vlny. Pro takový typ účesu musíte mít výraznou barvu a vysoký lesk. Francouzské síťky a kloboučky jsou pro polodlouhlé vlasy přímo stvořené.

Krátké vlasy – odhoďte zábrany a vyzkoušejte doplňky v podobě květin, které nabudí perfektní romantickou atmosféru. Sáhněte po čelence, síťce, buďte zkrátka kreativní. Zapomeňte však na závoj.

kondirionér pro více objemu

Kondirionér pro více objemu Schwarzkopf ( 197,- )

šampon pro více objemu

Šampon pro více objemu Schwarzkopf ( 119,- )

Před svatbou si vlasy umyjte den předem. Nebudou rozlítané a vlhké. V případě, že máte sklon k mastné povaze, umyjte si je i v den svatby. Za žádných okolností neexperimentujte s barvou a použijte osvědčenou týden dopředu. Nezapomeňte na regenerační kůru a střih konečků. Pro inspiraci se podívejte na naší fotogalerii svatebních účesů.