Romantický účes snadno a rychle


Čím dál více jsou populární romantické účesy, protože jsou univerzální a vhodné skutečně na každou příležitost. Můžete v nich vyrazit na pracovní schůzku, rande či na sraz s kamarádkou. Vždy prostě budete vypadat skvěle, pokud zvolíte tento styl účesu. Nebojte se jej a vyzkoušejte si ho také.

Lovely-Wedding-Hairstyles

Zdroj: hairstylemakeup

V jednoduchosti je krása

Když se řekne romantický účes, většině z nás se patrně vybaví hodiny prosezené u kadeřníka, který se snaží vytvořit jedinečný, ale složitý účes. Tak tomu ale být nemusí. Romantický účes, který každého zaujme, vytvoříte snadno i sami doma. Stačit vám budou gumičky do vlasů a sponky. Překážkou nejsou ani krátké vlasy, které stačí jen lehce upravit a pomocí sponek s perličkami z nich vytvořit dokonale romantický účes. Na pomoc si však nezapomeňte vzít speciální kadeřnické výrobky jako jsou například pěnová tužidla nebo laky na vlasy. Díky nim budou vaše vlasy držet svůj tvar po celý den a neohrozí je ani proměnlivé počasí. Vlasům nezapomínejte během letních dnů dopřávat i speciální ochranné spreje, které vaše vlasy účinně ochrání před slunečními paprsky.

Vytváříme účes pro dlouhé vlasy

Pokud máte dlouhé vlasy, začněte tím, že je důkladně rozčešete a stáhnete do culíku. Gumičky používejte zásadně textilní, ne klasické, které mají tendenci vlasy nepříjemně namotávat a cuchat. Pokud chcete tradiční romantický účes, jednoduše culík obtočte kolem gumičky a přichyťte několika sponkami. Opatrně vytáhněte ze vzniklého účesu několik drobnějších pramínků, které nechte volně spadat po stranách. Teď už jen stačí vlasy přelakovat a máte hotovo. Vyzkoušet můžete i oblíbené zapletené copánky, které vypadají také velmi dobře. Pro odvážnější a náročnější účesy ale budete muset do kadeřnictví, kde vám vlasy mohou podle potřeby více poupravit novým sestřihem, případně i novou barvou.