Sexy účesy pro polodlouhé vlasy


Účesy pro polodlouhé vlasy nabízejí takřka neomezený svět variací a možností, jak změnit svůj look k úplné dokonalosti. Tento typ sestřihu sluší téměř každé ženě a z celosvětového hlediska jde o nejvyhledávanější způsob úpravy u kadeřníků. Traduje se, že jde o přestupnou stanici ke krátkému sestřihu, takové malé nadechnutí před velkým finále. V této délkové oblasti se nabízí nevyčerpatelné využití barev a melírů. Fantazii se meze nekladou. Nejdůležitějším krokem zajišťující pozitivní výsledky je výběr vhodného kadeřníka se znalostmi. Jen tak si zajistíte, že váš účes bude inspirativním prvkem pro ostatní ženy, které se s vámi dostanou do kontaktu. Oblíbený je i sestříhaný účes nebo velmi známé mikádo.

V této kategorii se nachází řešení pro všechny typy obličejů i druhů vlasů. Můžete mít vlnité i rovné vlasy a přece v rozsáhlé nabídce naleznete svého favorita. Jedinou překážkou stojící mezi vámi a novým účesem je ve většině případů strach ze změny.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jof_5GvgFVA[/youtube]

Vypěstovat dlouhé a zdravé vlasy stojí velké úsilí. Nenechte se zmást oslnivou reklamní propagandou, kde se objevuje nádherná modelka s pevnými a lesklými vlasy. Většinou tomu předchází mnohahodinová příprava kulmováním, mytím, fénováním, natáčením, kartáčováním a další úkony. Udržovat dlouhé vlasy ve formě je nepraktické z časových důvodů, proto se podle typu obličeje rozhodněte pro polodlouhé účesy.

Úzký obličej – nejlépe vhodné jsou účesy z prostříhaných vlasů. Dejte přednost nadýchanosti s pěšinkou po stranách hlavy. Nebojte se vydatného foukání jak dovnitř tak ven.

Kulatý obličej – zde vsaďte na prostříhané vlasy. Strany se snažte prostříhat více, to váš obličej opticky zúží. Vlasy foukejte, aby špičky směřovaly do obličeje či krku.

 

Trojúhelníkový obličej – zde se snažte zviditelnit účes kolem brady a krku.

 

Čtvercový obličej – zde se především vyhněte splihlým variacím účesu. Raději sáhněte po nadýchanosti a asymetrii. Pro zakrytí čtvercového tvaru pomáhá ponechání jedné strany delší a druhé kratší. V této kategorii jsou vhodné všechny typy rozcuchů.

Oválný obličej – zde si můžete dovolit takřka cokoliv. Oválný obličej je ze všech tvarů nejlepší.

 

 

 [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FW2VFPy7EKs[/youtube]

Doufáme, že vás fotogalerie  zaujala a naleznete v ní inspiraci. Stejně tak vás mohou zaujmout fotky s mikádo účesy.