Skvělé tipy na jarní účesy


Jarní dny by měly být prozářené pestrými barvami a především by do naší nálady měly promítnout veselost a hravost. To jsou vlastnosti, se kterými si ve světě moderních účesů můžete skutečně vyhrát, tak směle do toho.

IM000183.JPG

Zdroj: freeimages.com

Jaké účesy budou letošní jaro nejvíce in
V jarním období si většina z nás kompenzuje to, že přes celou zimu musela své vlasy ukrývat pod čepicí, a proto tak nyní máme konečně možnost se svými vlasy vytvářet různé atraktivní kreace, které jsme si přes zimu dovolit nemohli. Prim tak budou hrát účesy vytvořené a zpevněné pomocí pěnových tužidel a gelů na vlasy. U krátkých vlasů stačí mírné natupírování a sčesání ofiny na jednu stranu. U delších vlasů si můžete dát záležet o něco více, protože máte mnohem pestřejší paletu účesů, které lze vytvořit. Na přední špici se stále drží nedbalá elegance a to především v podobě drdolů. Ty jsou totiž nejen snadné na učesání, ale také velmi praktické. Bohužel pod čepicí se moc nosit nedaly, takže nyní nastal jejich čas. Drdol můžete mít uhlazený gelem, které vypadá velmi elegantně, nebo spíše rozcuchaný a natupírovaný, který působí pro změnu velmi ležérním dojmem.

Nebojte se barev
A teď nemáme zrovna na mysli barvení vlasů, které je zbytečně zatěžuje a poškozuje. Myslíme spíše vlasové doplňky, které si můžete zakoupit v rozmanitých barvách, které jsou s jarem neodmyslitelně spojeny. Pokud nemáte rádi pestré barvy, sáhněte alespoň po těch pastelových, které vypadají decentně a rozhodně jimi nic nezkazíte. Klidně můžete využít i kombinace více typů barev, protože jak už bylo zmíněno, jaro má patřit barvám, a pokud je máte rádi a sluší vám, je nejvyšší čas je světu na svých vlasech představit a to například prostřednictvím čelenek, gumiček, sponek a celé řady dalších vlasových doplňků, které jsou u nás k dostání. Nebojte se barev a naopak si je vychutnejte!