Chystám se na večírek – jaké společenské účesy jsou in


Říkáte, že vás čeká neodkladný večírek, párty nebo důležitá pracovní sešlost ve večerních hodinách? Společenské účesy nesmí být nikterak extravagantní a přece by měly zaujmout oko nahodilého diváka. Zachovat si notnou dávku elegance a při tom zůstat atraktivní. Pro mnohé ženy jde o nadlidský výkon a spíše než radost pociťují obavy a stres. To je škoda, jelikož společenské účesy mohou být velmi rozmanité a na každý typ vlasů naleznete obrovské množství inspirace. Následující článek vás seznámí hned s několika variacemi a nabídne pohled na atraktivní účesy, které plně vyzdvihnou vaší přirozenou krásu.

Společenské účesy pro krátké vlasy

Pro všechny ženy s délkou vlasů pod bradu máme skvělou zprávu. I pro ně jsme objevili vhodnou úpravu. Umyté a vysušené vlasy rozdělte do dvou částí, přičemž ta delší se stane ofinou. Mezeru vyplňte čelenkou a ofinu pěkně navoskujte, následně ji přehněte a zastrčte za čelenku. Pramínky pozvolna nakrucujte a připínejte sponečkou. Váš účes stačí jen přestříkat lakem.

Společenský culík pro dlouhé vlasy

V případě, že se vaše vlasy pyšní úctyhodnou délkou, můžete se rozhodnout pro společenský culík. Vlasy rozdělte na dvě části. Dolní část je volná a z horní vyndejte ofinu. Vše důkladně natupírujte, následně použijte lak a vytvořte culík. Dolní vlasy vám propůjčí pramínek, který elegantně ukryje gumičku. Culík si rozdělte na tři části, přičemž spodní natočte kulmou. Před rozčesáním culík natupírujte. Vytvořte mašličku a přichytněte připravenými sponečkami. Mezera se překrývá a volné vlasy natáčí kulmou.

Lak na vlasy pro dlouhotrvající objem

Lak na vlasy pro dlouhotrvající objem ( 89,- )

Ať už jsou předmětem našich rad dlouhé nebo krátké účesy, tak se nezapomíná na oblíbené drdoly, které se dají vykouzlit takřka během několika málo minut. Zhlédněte následující videa pro inspiraci a třeba v některém naleznete zalíbení.

DoporučujemeNa vlasech si dejte záležet a raději začněte s dostatečným předstihem. I přesto, že jde účes vykouzlit během chvíle, nemusí se k vám hodit a budete opět na začátku. Před samotným začátkem shlédněte několik zde uveřejněných videí a rozhodněte se, jakým směrem se vydáte.

 

Společenský drdol pro dlouhé vlasy

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0zRESxFNqfI[/youtube]

 

Návrat do šedesátých let

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OYvwaOS9Wmw[/youtube]

 

Jak správně tupírovat vlasy

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FRIKkpF4gFU&feature=c4-overview&playnext=1&list=TLh3W3NX0woeA[/youtube]

 

Účesy ve francouzském stylu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x-AfEZHyF_M[/youtube]