Trendy pánské účesy


Nejen ženy řeší, co si vezmou dnes na sebe a jaký účes zvolí do práce. I muž si přeje vypadat dobře, a tak si dává záležet na tom, v čem dnes vyrazí z domu. My vám přinášíme několik tipů na skvělé pánské jarní účesy, které si ale mohou vyzkoušet i ženy.

slick-1314401

Zdroj: freeimages.com

Účesy pro odvážné

Ano, pokud jste rádi středem pozornosti a nebojíte se vyrazit do ulic s kreativním a především neobvyklým účesem, pak pro vás bude tento tím pravým. Jedná se o účes, kdy část hlavy ponecháte v původní délce svých vlasů, ale druhou část vyholíte a to doslova. Pokud vám tento nápad zní šíleně, rozhlédněte se kolem sebe, až půjdete příště po městě. Jistě potkáte někoho, kdo tento účesový trend poslední doby objevil také. Skvělé je na něm to, že vlasy můžete dál libovolně zkracovat a upravovat. Populární je tento účes jak u mužů, tak i u žen, které k němu navíc doplňují i částečné zbarvení vlasů do odlišného odstínu. Výsledek je zkrátka dokonalý.

Klasické účesy

Pokud zrovna neholdujete extravagantním účesům, pak vsaďte na osvědčenou klasiku v podobě vojenského sestřihu. V podstatě jde o takový účes, kdy vlasy zkrátíte, ale vrchní část přesto necháte o něco delší, než boky a zadní část hlavy, kterou budou vyholeny. Účes můžete obměnit i různou délkou ofiny, kterou lze následně ještě upravovat pomocí gelu nebo pěnového tužidla. Získáte tak snadno účes, se kterým můžete vymýšlet různé úpravy, i když by se na první pohled mohlo zdát, že s natolik krátkými vlasy to nepůjde. Je tedy na vás, zda se rozhodnete mít ofinu nebo opravdu budete věrni vojenskému účesy, tedy co nejkratším vlasům. Skvěle vypadají obě varianty a trendy jsou stále již po několik let.