Účesové trendy letošního podzimu


Zajímá vás, jaké účesy jsou právě teď nejvíc v kurzu? Chcete jít s dobou a nosit jen takové účesy, které jsou v tomto období právě na vrcholu? Inspiraci můžete najít v tomto článku, kde si představíte účesy, které vám zpříjemní podzimní dny svoji jednoduchostí a originalitou.

Samsung

Zdroj: freeimages.com

Vlasy na podzim

K podzimu patří barvy, a proto i účesové trendy září pestrými barvami. První příčku drží už po několik sezon měděné odstíny, které jsou s podzimem neodmyslitelně spjaté. Není se ani čemu divit. Většinou se takový odstín snadno kombinuje s přírodními barvami, které na podzim hrají v našich ulicích prim. Bohužel díky nepříznivému podzimnímu počasí, je třeba o účesy pečovat mnohem víc než v jiném ročním období. A co taková péče zahrnuje? Především budete potřebovat lak na vlasy, jelikož vítr by si s vašim účesem mohl nepříjemně pohrát. Nebojte se ani pěnových tužidel, která také pomáhají udržet tvar. O vlasy ale budete muset pečovat i používáním kondicionéru nebo masky na vlasy, jelikož na podzim dostávají naše vlasy velmi zabrat a potřebují regeneraci.

Co je teď nejvíc in

S podzimem přichází také spousta skvělých účesů a to jak pro krátké, tak i dlouhé vlasy. Lehce sestříhané mikádo bude skvěle ladit s podzimním kabátem stejně jako delší vlnité vlasy, které raději zpevněte pěnovým tužidlem. Na své si jistě přijdou i milovníci extravagance, protože kadeřnické salony rádi experimentují, a tak můžete na podzim potkat v ulicích i netradiční účesy s šikmou ofinou. Čím větší bude rozdíl mezi délkou ofiny na jednom a na druhém konci, tím atraktivněji bude váš účes vypadat. Nebojte se ani lehkého prostříhání délky vlasů. Pokud máte po létě vysušené a poničené vlasy, dopřejte jim kondicionér s keratinem a zastřižení roztřepených konečků. Ani na podzim se však nemusíte bát složitějších účesů. Trendy jsou především ležérně smotané drdoly s několika volně visícími pramínky vlasů.