Mikádo účesy nikdy nevyjdou z módy


Účesy pro středně dlouhé vlasy jsou z celosvětového hlediska nejoblíbenější tématikou. Pro ženy v této kategoriise otevírají dveře pro mnohé střihové varianty o použití melíru nemluvě. Říká se, že na tomto typu délky vlasu se toho dá zkazit nejméně, proto můžete hodit obavy za hlavu a zkusit radikálnější změnu. Nabízí se trendy šikmá ofina, moderní mikádo aspousta dalších kreativních účesů. V této oblasti naleznete příjemnou odezvu pro vlnité, rovné vlasy i přerostlé kadeře.

Zůstat trendy není zrovna lehkým úkolem. Každá nově příchozí sezóna sebou přináší velké množství změn a módních výstřelků. Možná i proto se celá řada žen stále více uchyluje ke kratším sestřihům. Účesy mikádo jsou typickou ukázkou moderního sestřihu, který nikdy nevyjde z módy, ba naopak. Nezapomínejte na několik zásad při výběru mikáda. Střih by měl působit vzdušně, určitě nic nezkazíte tím, když do celého konceptu zahrnete jemné romantické vlny.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RiMhij_J3c8[/youtube]

Tento typ účesu se hodí k jakékoliv příležitosti nehledě na roční období. Krátké až polodlouhé variace tohoto střihu sluší takřka každé ženě, záleží pouze na výběru kadeřníka. Raději si připlaťte, ať v této citlivé oblasti nelitujete.

Je pravdou, že tyto účesy pro polodlouhé vlasy jsou velmi běžné, stačí však vše oživit rafinovanou ofinkou a máte zase navrch. Rovněž je vhodné do sestřihu zakomponovat dobře zvolený melír nebo barevné kombinace. Pokud se vydáváte na dráhu extravagantního vzhledu, můžete celou vizáž zjemnit střídmějšími barvami. Vyvarujte se příliš velkým kontrastům, v opačném případě se žádný větší úspěch konat nebude.

Raději vsaďte na odlesky přírodních tónů. U blond doporučujeme jemné nádechy zlaté a stříbrné. Mikádo účesy jsou oblíbené jak u žen, tak u kadeřníků, kteří oceňují volné pole působnosti a značnou kreativitu. Právě proto je důležité vyhledat dobrého kadeřníka.

Doporučujeme – Na mikádo používejte výhradně pěnové tužidlo, dodává účesu objem. V krajním případě můžete mikádo zafixovat lakem. Vždy ho nanášejte v předklonu, vlasy se načechrají i ve spodních vrstvách. Určitě si obstarejte kulatý kartáč na vlasy v průměru čtyř centimetrů. Ty klasické jsou pro tento typ účesu nevhodné.