Účesy pro krátké vlasy


účesy pro kátké vlasyPokud jste se rozhodly pro krátký sestřih svých vlasů, máte nepřeberné množství možností jak si je každý den upravit. Můžete volit jednobarevnou variantu uhlazenějšího stylu nebo promelírovaný rozcuch.

Krátké vlasy se dají upravit mnohokrát jinak a některým ženám sluší daleko víc než dlouhé. Krátké a šmrncovní sestřihy sluší nejvíce drobnějším a štíhlým ženám. Naopak se nedoporučují ženám s oválným obličejem a plnější postavou. Takovýto účes jejich obličej rozšiřuje a jejich postavu dělá menší. Na druhou stranu však vyniknou oči a také se opticky prodlouží krk. Doplňovat by krátké účesy mělo výraznější líčení. Zvýrazněte ty rysy obličeje, na které chcete upoutat pozornost.

Velmi krátké vlasy sluší drobným a štíhlým ženám, které mají rády výstřednost, mají svůj styl a na něm si zakládají. Každodenní úprava takového sestřihu není nikterak náročná a vystačíte si s 5 minutami času a voskem. V kraťounkém sestřihu můžete být elegantní dámou, ale také free pohodářkou. V dnešní době je také velmi oblíbený moderní tzv. střapatý rozcuch. Variací je opět mnoho. Můžete mít konečky vytočené ven nebo do všech stran a docílit tak velmi mladistvého vzhledu. Péče o takovýto účes je už náročnější a je třeba jej pravidelně udržovat. Nikdy ale nefoukejte fénem směrem dovnitř, tím byste celý rozcuch pokazily. Po umytí hlavy budete muset vždy vlasy nepravidelně vyfoukat a každý den používat tužidlo, gel, lak či vosk. Ranní úprava je tak daleko náročnější.

modelovací pasta pro matný rozcuchaný efekt

Modelovací pasta ( 234,- )

Ofina, kudrliny, barva…

U krátkého sestřihu ofina změní zcela celý styl účesu, proto si vždy velmi dobře volbu ofiny rozmyslete. Posledním módním trendem jsou ofiny do šikma, u kterých můžete volit pěšinku uprostřed, ale také na straně. Rovná ofina je dnes již pasé a působí podlé módních kritiků staromódně až usedle. V případě kudrnatých vlasů si také nemusíte zoufat. Krátké účesy z kudrnatých či zvlněných vlasů mají svoje kouzlo a působí velmi energicky a spontánně. V případě volby krátkého střihu u kudrnatých vlasů se poraďte se svým kadeřníkem a to také v případě volby melírů či jiné barvy vlasů. Barva i melíry vlasy rozzáří novým leskem a melír také dodá na objemu. Krátký účes může vypadat zcela jinak v různé barevné kombinaci.

krátký blond účes

S krátkými vlasy docílíte neskutečné variability. Jeden den můžete mít střapatý rozcuch a druhý den být za elegantní dámu s luxusním vzhledem. Nebojte se změny a vyzkoušejte moderní a variabilní krátké sestřihy, které jsou in.

Líbil se vám článek? Dejte vědět i vašim známým!