Vhodné účesy pro kulatý obličej


Účesy pro kulatý obličej jsou kontroverzním tématem, který nedá spát mnoha ženám i kadeřníkům. Každý den se v salónech setkáváme s dámskou populací, jež touží po krásném, mladistvém a především krátkém sestřihu. Velké množství lidí má za to, že u kulatého obličeje je velmi těžké nalézt kompromisní tóninu mezi modernou a krátkostí. Michelle_autor youtubePodle herečky Michelle Williams je téze o nevhodných krátkých vlasech pouze nepodloženým strachem, z doslechu. Její typický kulatý obličej dává všem ženám naději, kterou mohou u svého kadeřníka proměnit v realitu. Podívejte se na následující fotografii a nechte se inspirovat americkým stylingem přímo z vašeho domova.

Krásný kulatý obličej je doplněn postupně sestříhaným účesem dle nejnovějších trendů. Vzdušné a romantické

Michelle Williams

 

Pokud se na tento typ střihu necítíte, nevadí. Máme pro vás několik osvědčených typů, kterých je lepší se držet. Módní účesy jsou jen pomíjivým heslem. Vždy záleží pouze na vás, jestli danému účesu propůjčíte svůj look. Právě z těchto důvodů je lepší se držet několika osvědčených rad. Především je dobré si uvědomit, co znamená kulatý obličej. Zde už neplatí dokonalé pravidlo v poměru 2:1, jako je tomu u oválného obličeje. Poměr výšky a šířky pozvolna splývá.

Doporučujeme – Určitě se při výběru stylu účesu vyhněte ofinám zasahující přes velkou část čela. Dlouhá ofina vystihuje kulatý obličej. Raději ji zvolte kratší, nebo se poohlédněte po sestřihu, kde ofina není žádná. Pro ženy, které si bez své ofiny nedokážou představit život, doporučujeme nošení vlasů za ušima. Stejně tak se vyhněte objemovým účesům s rozpínavostí do stran. Vždy se snažte obličej opticky zúžit. Vlasy stažené do culíku také nejsou optimální volbou. Nejlepší radou je sestřih s rovnými, přiléhavými vlasy k obličeji.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X2KypXIhyTA[/youtube]