Vlasové doplňky, bez kterých se neobejdete


Asi každá žena má doma doplňky, bez kterých si nedovede představit dokonalý účes. Ať už se jedná a speciální hřebeny na vlasy nebo vlasové vycpávky pro vyhotovení drdolu – žena vždy ví, jak kterou pomůcku využít. A jaké vlasové doplňky by žádné ženě neměly chybět?

hair-ties-1413478

Zdroj: freeimages.com

Pro každodenní péči

Vlasové potřeby je třeba pochopitelně rozdělit podle toho, jak dlouhé máte vlasy. Zatímco těm kratším postačí jednoduchý hřeben a přípravky pro správně udržení tvaru, dlouhé vlasy toho budou potřebovat víc. Pokud vás trápí špatné rozčesávání vlasů, zapomeňte na kartáče, které vám vlasy jen ničí a investujte do takzvaného tangle teezer, který je v současné době velmi populární. Rozhodně se vám vyplatí i speciální hřeben na česání pěšinek či úpravy vlasů fénem. V takovém případě využijete především kulatý kartáč. Do sprchy se vám jistě bude hodit i vlasová čelenka a skřipec, díky kterým si své vlasy během sprchování nezamokříte.

Aby vám to slušelo

Další kategorií vlasových doplňků jsou takové potřeby, které slouží proto, aby nám pomohli vytvořit jedinečný a atraktivní účes. Řadíme sem pochopitelně různé čelenky, sponky a podobné potřeby. Nyní jsou velmi oblíbené i květiny, které pomocí skřipce zachytíte do vlasů nebo perličkové sponky, které vypadají ve vlasech velmi elegantně. Nebojte se ale ani barevných peříček nebo neobvyklých gumiček do vlasů. Ty mohou být různě široké a barevné, takže s nimi můžete podle libosti experimentovat a vymýšlet různé variace. Vhod by vám mohly přijít i ryze zkrášlovací předměty jako jsou například sponky s drobnými motýlky a jinými zvířecími motivy. Každý si zkrátka přijde na své, a proto ani vy nezůstávejte pozadu a pořiďte si vlasové doplňky, které si zamilujete.