Vybíráme svatební účes aneb dávejte si na některé body pozor


Každá žena touží po tom, aby ji to na svatbě slušelo. Nezáleží teď na tom, zda se jedná o vlastní svatbu či cizí. Ať už se vdáváte vy nebo jdete na svatbu čistě jen jako host, v obou případech si s přípravami dáte záležet. Poradíme vám, na co se při volbě svatebního účesu zaměřit a jakým bodům se naopak vyhnout. Nemusíte se však bát toho, že byste si nedokázala poradit. V konečném důsledku zjistíte, že výběr svatebního účesu patří k radostem.


Vybíráme svatební účes aneb dávejte si na některé body pozor


Máte kratší vlasy než ostatní ženy? Říkáte si, že ze svých vlasů nedokážete udělat žádný překrásný účes, který by se hodil na svatbu? Mýlíte se. Na svatbu nepotřebujete nutně dlouhé vlasy, jestliže s nimi umíte kouzlit. Pokud si na svatební účes netroufáte svépomocí, vyhledejte odborníka nebo poproste někoho, kdo jde na svatbu s vámi. I s krátkými vlasy můžete zazářit. Vše je o nápadu, podobně, jako je tomu při výběru dárku. Teď je důležité se soustředit, nikoliv šířit paniku o tom, že si nedokážete vybrat dokonalý svatební účes.

Vybíráme svatební účes aneb dávejte si na některé body pozor


Výběr účesu je úzce spojen s několika faktory, které se týkají vás. Je potřeba si odpovědět na několik rozhodujících otázek. K nim patří například kvalita vlasů. Jsou vaše vlasy dostatečně kvalitní na to, aby si dokázaly poradit s náročnějším účesem bez toho, aniž by se v polovině svatby rozpadnul? Máte slabiny o kterých víte a stydíte se za ně? Pak výhoda spočívá v tom, máte-li dlouhé vlasy. Pomocí nich dnes dokážete zakrýt prakticky cokoliv, co se týká vašeho obličeje. V neposlední řadě se zamyslete nad tím, jaký máte tvar obličeje.


Tím výběr svatebního účesu nekončí!


Jak jsme naznačovali v předchozích odstavcích. Svatební účes musí vydržet po celou dobu svatby. Svatba je rozdělená na několik části, od samotného obřadu, přes fotografování až po volnou zábavu. Každá žena touží po tom být krásná na všech třech částech. Toho docílíte jedině tehdy, vyberete-li si k sobě kvalitní a silné spolupracovníky v podobě různých přípravku. Kvalitu na závěr ovlivňuje také kvalita vlasů.